Fotogalerie » Máme 32 dní

V pátek v noci jsem se vrátila do Frenštátu a viděla štěňátka po 14-ti dnech. Jsou DOKONALÁ!!!! Neuvěřitelně vyrostla a jsou moc roztomilá. Vrh je krásně vyrovnaný, největší má 1730g a nejmenší 1490g. Na venčení je vynášíme v koši ven, takže se už učí na travičce. Pokud je přijatelné počasí, tak jsme s nimi hodně venku. V sobotu jsme také štěňátka podruhé odčervili. Všechna štěnda jsou zdravá, zvědavá, mazliv a velmi inteligentní. Také se hodně perou a vrčí, rozdělují si mezi sebou pozice a postavení, což je dobře. Dokrmujeme asi 4x denně, ale Pancha stále kojí, mléka má opravdu hodně :) Je už trošku unavená, ale za míčkem lítá jako ďábel. Jen ji to začíná být vidět na srsti. Počítali jsme, že štěňata za měsíc přibrala dohromady cca deset kilo, jen její zásluhou, ještě bez dokrmování. Takže to pro ni musí být hodně náročné... Žere v podstatě co hodinu, aby to ukojila :)))

Snažili jsme se všechna štěňátka vyfotit v jakože postoji, ale podařilo se jen pár fotek :( Ale zkusíme to později znovu. Musíme je fotit, když jsou víc unavcená, jinak to nejde...

Kdo chce přijet na návštěvu, je samozřejmě vítán. V pátek přijedou majitelé Rockyho a v sobotu Zuzka od Ushinky :) Už se moc těšíme!


© 2019 Canis care | Webdesign kacca | SEO od weebo.cz | Loadtime: | 0,026686s